کارکنان | مدیریت

شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹


به نقل از خبرگزاری آنا، احمدی افزادی مدیر شبکه آموزش سیما با اشاره به این که شبکه هفت سیما رویکرد خود را بر مبنای شعار «مردم، آموزش، مهارت» قرار داده است، از برگزاری نشستی با سیدمحمد بطحائی رئیس سازمان مراکز آموزش های عمومی و مهارتی سما در راستای تعامل با این مجموعه از دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
 وی گفت:«در جلسه مفصلی با ایشان پیشنهاداتی مطرح شد و به ویژه روی ظرفیت مدارس سما و طرح های خوبی که آقای بطحایی در این زمینه دارند صحبت کردیم.»
احمدی افزادی گفت:«بحث ظرفیت مدارس سما، از تجربیات بسیار خوبی است که دانشگاه آزاد اسلامی آن را پیگیری کرده است. در این جلسات برای این که این مدارس را به سمت مهارت آموزی و تبدیل شدن به دارالفنون سما سوق دهیم اعلام آمادگی کردیم؛ الان هم اعلام می کنیم که شبکه آموزش برای انتقال و انعکاس بحث مهارت در حوزه دانشجویان در دانشگاه آزاد آماده همکاری است.این آمادگی را داریم تا المپیاد مهارت دانشجویی را که با سازمان فنی و حرفه‌ای شروع کرده‌ایم، در یک همکاری سه‌گانه با شبکه آموزش، دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان فنی و حرفه‌ای انجام دهیم.»
مدیر شبکه آموزش یادآور شد:«پیش از این رئیس سازمان صداوسیما در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور، پیشنهاد برگزاری مسابقات ملی مهارت را در سال ۱۳۹۹ با همراهی تمام سمن‌های مهارتی و دستگاه‌های متولی را داده بودند. ما همچنین با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای مسابقات جهانی مهارت را دنبال کردیم. ما کشور مهارت ها هستیم. همان گونه که در قدیم هم بودیم. امسال تلویزیون مسابقات جهانی مهارت را که در کازان روسیه برگزار می شد، مفصل پوشش داد و ما هم حضور بچه‌ها را پوشش دادیم. شبکه هفت، محور این بحث مهارتی شد. پیشنهاد بعدی ما این بود که به موازات مسابقات جهانی مهارت که الان نزدیک به ۷۰ سال است که در حال برگزاری است، مسابقات مهارت کشورهای اسلامی و بازار مهارت کشورهای اسلامی و کشورهای عضو اکو را راه اندازی کنیم.»
افزادی عنوان کرد:«بنابراین در موضوع مهارت، ما یک نگاه ملی، یک نگاه در حوزه شبکه های سراسری و یک نگاه فراملی داریم.»
 

تاریخ خبر: -

منبع خبر: -

تعداد بازدید:

www.Sabzevar-Sama.ir

Tel : +985144666270-1 , Fax : +985144664591

©2016 All Rights Reserved