کارکنان | مدیریت

جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹


سید محمد بطحائی: مقاومت در برابر تغییرات، منجر به رکود سازمان می شود
اولین کارگاه آشنایی همکاران با سیاست های کلان سازمان سما بر اساس ماموریت های جدید در حوزه مهارت و پژوهشگری و کنترل پروژه با تدریس سیدمحمد بطحائی رئیس سازمان سما در حوزه ستادی این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سما، معاون دانشگاه در این کارگاه با اشاره به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و خاطرات شیرین این دوران، آرزوی رشد، ترقی و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه ها کرد.
بطحائی، سما را یکی از کم نظیرترین سازمان های غیردولتی در کشور برشمرد و گفت:«با پشت سرگذاشتن دوره رشد کمی مجموعه سما، امروز زمان تحول و تغییر فرا رسیده است. از اینرو ضروری دیدیم تا با تشریح و تبیین ضرورت های ورود به عرصه های جدید و رویکردهای کاری مان، مسیر حرکت را در راستای ماموریت های جدید شفاف نماییم.»

وی مقاومت در برابر تغییر را یکی از مهم ترین چالش های پیش روی هر سازمان برشمرد و افزود:«موضوعی مهمی که کارکنان باید مدنظر داشته باشند این است که مقاومت در برابر تغییرات، منجر به رکود سازمان
می شود.»
تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی دانشگاه آزاد اسلامی و سما، بررسی تفاوت های ساختار های پروژه محور نسبت به ساختارهای وظیفه ای، مروری بر آسیب شناسی و فرصت های حوزه سما در دو بخش مدارس و آموزشکده ها و بررسی چالش های پیش رو  از جمله موضوعاتی بود که مهندس بطحائی در این جلسه به آنها اشاره کرد.
گفتنی است بخشی از این جلسه به بیان نظرات، انتقادات و ارائه راهکارها پیشنهادی همکاران حوزه ستادی اختصاص داشت.

تاریخ خبر: -

منبع خبر: -

تعداد بازدید:

www.Sabzevar-Sama.ir

Tel : +985144666270-1 , Fax : +985144664591

©2016 All Rights Reserved