کارکنان | مدیریت

جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹


دانشگاه آزاد اسلامی از تمامی امكانات خود برای مقابله با ویروس كرونا استفاده می كند


مهندس حیدری از تشكیل كمیته ای ویژه به منظور مقابله با ویروس كرونا در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

مهندس احمد حیدری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با ارائه توضیحاتی درخصوص مصوبات جلسه روز گذشته هیأت رئیسه دانشگاه، گفت: در این جلسه كه به مسائل مربوط به ویروس كرونا اختصاص داشت، دكتر محسن نفر معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی توضیحاتی درخصوص این بیماری، نحوه شیوع آن، راه های پیشگیری و درمان احتمالی توضیحاتی ارائه كرد.

مهندس حیدری خاطرنشان كرد: در پی توضیحات دكتر نفر و بحث و تبادل نظر میان اعضای هیأت رئیسه، مقرر شد دانشگاه آزاد اسلامی پیرو تصمیمات و سیاست های دولت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی باشد و هرگونه تصمیم درخصوص محدود كردن فعالیت ها یا تعطیلی، پس از اعلام این مراجع باشد.

وی در ادامه با اشاره به تشكیل كمیته ویژه مقابله با ویروس كرونا در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در جلسه روز گذشته مقرر شد كمیته ای متشكل از معاونت علوم پزشكی، معاونت فرهنگی و دانشجویی و معاونت مجلس و ارتباطات اجتماعی با محوریت معاونت علوم پزشكی تشكیل شود تا ابعاد مختلف پیشگیری و مقابله با كرونا مورد بررسی قرار گیرد.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینكه این دانشگاه بیش از 100 واحد مجری رشته های پزشكی، پیراپزشكی و پرستاری دارد، اظهار داشت: مقرر شد دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یك شبكه بزرگ اجتماعی از تمامی ظرفیت ها و امكانات خود به نحو احسن در جهت مقابله با این بیماری استفاده كند.

مهندس حیدری خاطرنشان كرد: بنا بر تصویب هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد تمامی اردوها، همایش ها و گردهمایی های این دانشگاه تا اطلاع ثانوی لغو شود. 


تاریخ خبر: -

منبع خبر: -

تعداد بازدید:

www.Sabzevar-Sama.ir

Tel : +985144666270-1 , Fax : +985144664591

©2016 All Rights Reserved